עברית

שותפים

/

אורי גאון

עו"ד אורי גאון הינו שותף בכיר במשרד ב. לוינבוק ושות'.  

 

לעו"ד גאון, שהתמחה במשרד עוד במועד הקמתו בשנת 1984 על ידי עו"ד בנימין לוינבוק ז"ל, שנות ניסיון רבות בליטיגציה אזרחית-מסחרית מורכבת על כל סוגיה, בכל הערכאות ובכל תחומי הדין המהותי, תוך ייצוג שלל לקוחות המשרד וביניהם תאגידים מובילים ומצליחים בארץ ובחו"ל, לרבות מרבית הבנקים בישראל, בנקים בחו"ל, גופים פיננסיים שונים, חברות ציבוריות ולקוחות פרטיים.  

 

לעו"ד גאון התמחות מיוחדת ומקיפה בתחום חדלות הפירעון על כל היבטיו ובמגוון ההליכים המתנהלים במסגרתו, ובכלל זה הליכי פירוק, כינוס נכסים, פשיטות רגל, הסדרי נושים, הקפאת הליכים ועוד. במסגרת התמחותו זו, מייעץ עו"ד גאון בנושא חדלות פירעון, משך שנים ודרך קבע, למרבית הבנקים בישראל וכן לבנקים בחו"ל ולגופים פיננסיים שונים ונוספים, כשבנוסף עו"ד גאון מעורב, על דרך של ייצוג בנקים, בכל הליכי חדלות הפירעון המורכבים והידועים המתנהלים  בישראל, לרבות בעניינם של תאגידים מהגדולים במשק הישראלי. עו"ד גאון אף משמש כבעל תפקיד במסגרת הליכי חדלות הפירעון השונים ו/או כמייצג בעלי תפקיד כאמור.

 

עו"ד גאון משמש גם כבורר בסכסוכים עסקיים שונים ומורכבים המובאים בפניו על ידי צדדים ו/או מופנים אליו על ידי בתי המשפט.

 

עו"ד גאון שימש כסגן נשיא ואב בית הדין המשמעתי המחוזי בתל אביב של לשכת עורכי הדין בישראל  וכחבר בועד המרכזי במועצה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל (1999 – 2003).

 

עו"ד גאון מרצה בפורומים שונים ובימי עיון של לשכת עורכי הדין במגוון נושאים, לרבות בתחום דיני הבנקאות (אשראי דוקומנטרי וערבויות בנקאיות) וחדלות הפירעון.

 

השכלה:

תואר ראשון במשפטים (LL.B) אוניברסיטת תל אביב (1983);

 

הסמכה:

ישראל, 1985.